Dodaj poweru do zabiegu mezoterapii Dermapen®

Dermapen® Uber Peel Pro to nowość na rynku! Doskonały peeling aplikowany jest bezpośrednio po nakłuwaniu skóry Dermapenem® – pozwala to skórze czerpać jak najwięcej z jego bogatego składu!
Czym jest Dermapen® Uber Peel Pro?

Dermapen® Uber Peel Pro to piling medyczny, który można stosować przez cały rok. Jest to możliwe ze względu na skład, który nie zawiera agresywnych stężeń preparatów aktywnych. Zawiera za to specjalne substancje, które kontrolują i łagodzą uwalnianie się ich w głąb skóry. Jeśli piling aplikowany jest bezpośrednio po mikronakłuwaniu Dermapenem®, to możemy “wyciągnąć” z niego maksymalne działanie bez skutków ubocznych, które obserwujemy tak często po innych pilingach medycznych.

Co zawiera skład Dermapen® Uber Peel Pro?

Skład pilingu Dermapen® Uber Peel Pro jest bardzo bogaty w kwasy i składniki uzupełniające. Możemy znaleźć w nim:

  • kwas migdałowy 25%
  • kwas mlekowy 5%
  • kwas hialuronowy 5%
  • kwas pirogronowy 5%
  • kwas kojowy 2%
  • kwas ferulowy 0,5%

Czy muszę poddać się mezoterapii mikroigłowej Dermapen®, żeby mieć zaaplikowany piling Dermapen® Uber Peel Pro?

Nie musisz, ale wtedy nie wykorzystasz go w pełni. Piling może być wykonany jako samodzielny zabieg, ale najlepsze rezultaty u naszych pacjentów osiągamy, gdy aplikujemy go bezpośrednio po zabiegu mikronakłuwania. Mikronakłuwanie za pomocą Dermapen® fizycznie ułatwia skuteczną absorpcję substancji aktywnych w miejscach nakłuć.

Czy bezpośrednio po pilingu mogę wrócić do codziennych zajęć?

W przypadku, gdy piling wykonywany jest jako zabieg samodzielny, możesz wrócić od razu do codzienności. Gdy jest połączony z zabiegiem mikronakłuwania, skóra potrzebuje ok. 24 – 48 h, by się wygoić.

Jak wygląda wizyta?

Na wizycie lekarz medycyny estetycznej najpierw wykonuje zabieg mikronakłuwania Dermapenem®, a następnie aplikuje piling na ok. 3 minuty. Pilingu nie trzeba zmywać – neutralizuje się sam. Kolejnym krokiem jest nałożenie maski Dermapen® na ok. 20 minut. Na koniec na skórę nakładany jest specjalny krem tej samej marki.

Czytaj więcej o zabiegu: tu.