Juvederm Volux – hialuronowy “implant żuchwy”

Utrata owalu twarzy? Asymetria rysów twarzy? Od dziś w Studiu Estetyki mamy do dyspozycji preparat, jakiego jeszcze nie było. Juvederm Volux – nie bez powodu mówi się o nim “implant żuchwy” czy “imitator kości”. Dla kobiet i mężczyzn. Alternatywa dla operacji plastycznych na wyciągnięcie ręki!
Juvederm Volux to kolejny preparat w technologii Vycross

Juvederm Volux to preparat, którego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy. Opiera się na technologii Vycross, która zwiększa poziom usieciowania kwasu hialuronowego zawartego. W konsekwencji daje to gładki, łatwy w aplikacji i modelowaniu żel, który może całkowicie zintegrować się z tkanką, czego efektem jest naturalny wygląd twarzy pacjenta.

Co sprawia, że Volux jest tak niezwykły?

Juvederm Volux, oprócz tego, charakteryzuje niezwykła gęstość, niespotykana wcześniej w innych preparatach tego typu. To dlatego tak idealnie sprawdza się na linii żuchwy i podbródku i stąd jego przydomek “imitator kości”. Daje to zupełnie nowe możliwości pracy nad przywróceniem owalu twarzy, jednak nadal bardzo wiele zależy od umiejętności lekarza medycyny estetycznej i jego wyczucia.

Co dzieje się z twarzą z biegiem lat?

Twarz, jak każdy element naszego ciała ulega procesom starzenia biologicznego. Na ten proces ma wpływ genetyka, zmiany w strukturze kości I tkanki miękkiej oraz wpływ stylu życia i środowiska zewnętrznego. Wielu ludzi w związku z tym zaczyna tracić tak dobrze zdefiniowane wcześniej rysy twarzy, zwłaszcza w okolicach żuchwy, podbródka i szyi, co często zmienia ich wygląd.

Kiedy może być zastosowany Juvederm Volux?

Ten preparat stosujemy przede wszystkim w terapiach anti-aging w przypadku utraty owalu twarzy, który przychodzi z wiekiem. Możemy także wyrównywać asymetrię twarzy w przypadkach jej zaburzenia, w sytuacji, gdy twarz jest zdeformowana od urodzenia.

Sięgają po niego modelki i aktorki na całym świecie. Zważywszy na obecnie panujące trendy w upiększaniu, Volux jest bowiem idealnym wyborem dla osób marzących o spektakularnych rysach twarzy, bez konieczności poddawania się bolesnym i wymagającym długiej rekonwalescencji operacjom plastycznym. Jest także perfekcyjnym wyborem dla mężczyzn, którzy chcą nadać swoim rysom twarzy więcej siły i zdecydowania.

Piękno to symetria, balans i harmonia. Juvederm Volux jest idealnym wyborem dla osób marzących o spektakularnych rysach twarzy, bez konieczności poddawania się bolesnym operacjom plastycznym.

Jakie są efekty zabiegu Volux?

Efektem jest przede wszystkim doskonale wymodelowany owal twarzy, symetryczne rysy i prawidłowo zarysowana linia żuchwy. Jako że podstawowym składnikiem preparatu Volux jest kwas hialuronowy, idzie za tym wzmocnienie i regeneracja struktury skóry, jej młodszy wygląd, doskonałe nawilżenie, pobudzenie produkcji kolagenu.

Efekty zabiegu widać od razu po aplikacji. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, możesz wrócić od razu do swoich zajęć, jednak należy zastosować się do zaleceń pozabiegowych, które opisujemy tu.

Jak długo utrzymuje się efekt Juvederm Volux?

Efekt modelowania utrzymuje się w czasie od 18 do 24 miesięcy, co stanowi prawie 2 razy dłużej, niż w przypadku pozostałych preparatów do konturowania!

Więcej o zabiegu: tu.