Nowość na wiosnę. Terapie E-light na palące problemy twarzy i ciała

Zapraszamy Was do skorzystania z jednej z wiosennych nowości w Studio Estetyki. Terapie urządzeniem E-light to nowoczesne metody radzenia sobie z wieloma często występującymi problemami twarzy i ciała.
E-light. Co to za urządzenie?

E-Light to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych.

E-light. Dla kogo?

Urządzenie E-light doceniło wiele naszych pacjentek. Jest bardzo wszechstronne – ma kilka programów i opcji ustawień, które pozwalają dostosować jego działanie w różnych przypadkach.

Terapie E-light proponujemy pacjentkom, które uskarżają się na:

– problemy cery naczyniowej

– trądzik różowaty

– trądzik (także w fazie ropnych wyprysków)

– przebarwienia skóry twarzy i ciała

– plamy starcze i posłoneczne

– oznaki starzenia się skóry

Jak działa E-light?

Podczas terapii w połączeniu działają: impulsowe źródło światła, fale radiowe bipolarne oraz prąd o częstotliwości radiowej. E-light emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość fali, dzięki czemu impulsy docierają na różne głębokości skóry oraz działają wielokierunkowo. W ten sposób w pełni wykorzystujemy powstałą wiązkę. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja energii w warstwy skóry właściwej do 4 mm bez załamywania czy odbicia fali. Zabiegi są bezpieczne i bezinwazyjne.

Zabiegi E-light

TERAPIA E-LIGHT FOTOODMŁADZANIE: kliknij

TERAPIA E-LIGHT LECZENIE ZMIAN TRĄDZIKOWYCH: kliknij

TERAPIA E-LIGHT USUWANIE PRZEBARWIEŃ: kliknij

TERAPIA E-LIGHT USUWANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH: kliknij