Promocja! Do każdego zabiegu pH Formula masaż regenerująco-leczniczy twarzy gratis

Wiecie, że pH Formula to nie tylko zaawansowane preparaty zabiegowe? To także podejście terapeutyczne do skóry twarzy, które teraz zostało wzbogacone o regenerującą moc masażu twarzy. Tym samym zabiegi pH Formula osiągnęły jeszcze wyższy poziom!
Czym jest pH Formula?

Dla przypomnienia: phFormula to zestaw renomowanych zabiegów dermatologicznych, których efektem jest głęboka przebudowa skóry, tzw. resurfacing. Studio Estetyki Marta Rybarkiewicz ma w swoim menu zabiegowym dwa zabiegi tej marki: odmładzający pH Formula A.G.E. oraz pH Formula CR dla cery naczynkowej.

Twórcy pH Formula wzbogacili siłę swoich preparatów o autorskie zabiegi manualne w postaci masażu Touch Therapy.

pH Formula Touch Therapy. Siła delikatnego ucisku.

Teraz zaawansowane zabiegi pH Formula, które przebudowują skórę od wewnątrz, łączymy z nową zewnętrzną terapią dotykową. Zapewnia ona dodatkowe korzyści z zabiegu i wzmacnia jego rezultaty. Jest to metoda nieinwazyjna i holistyczna. Kosmetolog uciska określone punkty twarzy, stymulując proces samoleczenia się organizmu. Dodajmy, że proces aut-odnowy organizmu jest dobrze znany w medycynie estetycznej oraz kosmetologii i jest wykorzystywany w wielu zabiegach, np. mezoterapii Dermapen czy pilingach medycznych.

Wszelkie zmiany w obrębie skóry twarzy, takie jak: starzenie się, przebarwienia, trądzik i trądzik różowaty, wymagają unikalnego i zindywidualizowanego podejścia do leczenia z powodu różnych przyczyn i punktów spustowych wyzwalających określoną reakcję skóry.

Połączenie terapii preparatem zabiegowym z terapią manualną pomaga w uzyskaniu promiennej, odmłodzonej cery, jędrnej, gładkiej i miękkiej.

Promocja pH Formula!

Każdy przeprowadzony u nas zabieg pH Formuła A.G.E. lub CR zostanie uzupełniony o regenerująco-leczniczy masaż twarzy wykonany według metodologii pH Formula Touch Therapy. Promocja obowiązuje do odwołania.

Jak wygląda zabieg?

Wizyta rozpoczyna się od wykonania procedury masażu manualnego. Podczas tej części zabiegu kosmetolog wykorzystuje olejek z dzikiej róży pH Formula P.U.R.E., który odżywia i rewitalizuje skórę, zawiera bowiem witaminy i przeciwutleniacze (m. in. beta-karoten, witamina C i E). Dzięki uciskowi odpowiednich punktów twarzy wzrasta krążenie, co sprzyja regeneracji skóry twarzy oraz jej relaksacji. Następnie odbywa się procedura pH Formula typowa dla wybranego zabiegu (AGE lub CR Complex).

Zapraszamy!