TOP 3 zabiegi modelujące sylwetkę

Poznajcie 3 najpopularniejsze zabiegi, dzięki którym możliwa jest: skuteczna redukcja zbędnych kilogramów, modelowanie sylwetki i eliminacja cellulitu.

1. ICOONE®

Absolutny i niekwestionowany numer 1!  To bardzo wszechstronne urządzenie, jednak większość naszych klientów wybiera zabiegi ukierunkowane na modelowanie sylwetki i redukcję depozytów tłuszczowych

TECHNOLOGIA/METODA ZABIEGOWA: bezinwazyjna (masaż)

Działanie ICOONE opiera się na stymulacyjnym masażu problematycznych partii ciała – pracy specjalnych zmechanizowanych głowic masujących. Multi-Mikrostymulacja, którą w ten sposób osiągamy, działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, rozbijając tkankę tłuszczową i ujędrniając skórę. Bez rozciągania czy powodowania urazów!

CZAS TERAPII: 3 – 8 tygodni

Cykl zabiegowy to zazwyczaj 10 – 15 sesji realizowanych w ciągu kilku tygodni (rekomendujemy minimum 2 zabiegi w tygodniu). Jednak zawsze zależy to od stopnia złożoności problemu pacjenta i tego, czy regularnie pojawia się na zabiegach.

EFEKTY: widoczne po pierwszym zabiegu

Nasi pacjenci potwierdzają to, co deklaruje producent ICOONE® – efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, a potem jest już tylko lepiej! Po 2 – 3 zabiegach nasi pacjenci mówią: bardzo widoczne!

SZYBKOŚĆ OSIĄGANIA REZULTATU: niekwestionowany lider

Spośród naszej Top-Trójki to właśnie ICOONE daje najszybsze rezultaty.

OGRANICZENIA: brak

Zabiegi dedykowane są dla wszystkich kobiet i mężczyzn w dowolnym wieku. U kobiet w ciąży możemy wykonać zabieg na nogi.

CENA: pojedynczy zabieg: 250 zł, w pakiecie: od 149 zł.

 Więcej o zabiegu przeczytasz tu (klik) oraz tu (klik).

2. MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa (medyczna) znajduje zastosowanie także w modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki oraz przy redukcji cellulitu. Mezoterapia działa skutecznie tam, gdzie nagromadził się tłuszcz trudny do zrzucenia. Lekarz podaje preparat miejscowo. Efekty zależą od rodzaju preparatu (tzw. koktajl), jakiego używamy do niszczenia komórek tłuszczowych. Studio Estetyki Marty Rybarkiewicz wykorzystuje renomowane preparaty, głównie RRS Cellutrix.

TECHNOLOGIA/METODA ZABIEGOWA: iniekcyjna, małoinwazyjna

Mezoterapia igłowa to zabieg, w którym preparat wprowadzamy pod skórę przy użyciu igły. Do zabiegu pacjent może zostać znieczulony specjalną maścią, by uniknąć dyskomfortu.

CZAS TERAPII: 2 – 8 tygodni

Cykl zabiegowy to zazwyczaj 1 – 6 zabiegów realizowanych w ciągu 2 – 8 tygodni, w zależności od stopnia złożoności problemu pacjenta.

EFEKTY: widoczne po 1 – 2 zabiegach

Po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. U niektórych pacjentów wystarczy tylko jeden zabieg (1 – 3 cm w obwodzie mniej), jednak najczęściej potrzeba na to co najmniej zabiegów. Mezoterapia doskonale rozbija nawet mocno „grudkowy” cellulit.

SZYBKOŚĆ OSIAGANIA REZULTATU: nasz numer 2

W  przypadku zabiegów wyszczuplających i redukujących cellulit, na efekty trzeba poczekać nieco dłużej niż w przypadku ICOONE. Będą potrzebne minimum 3 zabiegi, by pojawiły się zauważalne dla pacjenta efekty.

OGRANICZENIA: istnieją przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu związane są głównie z kondycją zdrowotną pacjentów oraz ze stanem ich skóry. Najważniejsze przeciwwskazania to: stany zapalne i infekcje skórne, alergie na jakikolwiek składnik preparatów, cukrzyca, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych, nadmierna otyłość. Zabiegu nie wykonujemy u kobiet w ciąży.

CENA: 600 zł/partia ciała

Więcej o zabiegu przeczytasz tu (klik).

3. KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to skuteczna metoda redukcji cellulitu i zbędnych kilogramów za pomocą medycznego dwutlenku węgla. Niszczy komórki tłuszczowe i prowadzi do ich rozpadu. Zniszczone komórki tłuszczowe wydalane są wraz z procesami metabolicznymi.

TECHNOLOGIA/METODA ZABIEGOWA: iniekcyjna, małoinwazyjna

Medyczny dwutlenek węgla wprowadzany jest pod skórę za pomocą małej igły, przy użyciu specjalnego pistoletu. Nakłuwanie może wywoływać niewielką reakcję bólową, a rozchodzenie się cząsteczek gazu pod skórą – dyskomfort, jednak skuteczność zabiegu jest wysoka.

CZAS TERAPII: 3 – 5 tygodni

Cykl zabiegowy to zazwyczaj 5 – 10 zabiegów realizowanych w ciągu 3 – 5 tygodni.

EFEKTY: widoczne po 3 – 4 zabiegach

Badania kliniczne mówią o co najmniej 90 skuteczności karboksyterapii.

SZYBKOŚĆ OSIAGANIA REZULTATU: nasz numer 3

W  przypadku zabiegów wyszczuplających i redukujących cellulit, na efekty trzeba poczekać nieco dłużej niż w przypadku ICOONE. Będą potrzebne minimum 3 zabiegi, by pojawiły się zauważalne dla pacjenta efekty (1 – 3 cm w obwodzie mniej).

OGRANICZENIA: istnieją przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu związane są głównie z kondycją zdrowotną pacjentów oraz ze stanem ich skóry. Najważniejsze to: stany zapalne i infekcje skórne, nadciśnienie tętnicze, zapalenie żył, cukrzyca. Zabiegu nie wykonujemy u kobiet w ciąży.

CENA: 200 zł/partia ciała

Więcej o zabiegu przeczytasz tu (klik) i tu (klik).