Zabiegi ICOONE MED dla wszystkich intensywnie trenujących

Jesteś fanem wysiłku fizycznego? Uprawiasz regularnie sport? Wracasz do treningów po dłuższej przerwie? Planujesz intensywne szusowanie na nartach tej zimy? Z pewnością Twoje ciało jest wystawione na ryzyko przeciążeń i mikrourazów. Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze najnowsze urządzenie – ICOONE medical!

KOSMETOLOGIA A ZABIEGI MEDYCZNE? CO MAJĄ WSPÓLNEGO?

Urządzenie ICOONE® wykorzystywane w kosmetologii to sprzęt doceniony przez medycynę sportową na całym świecie. Wszystko to za sprawą wyposażenia go w specjalne programy medyczne, czyli pakiety ICOONE Medical.

 Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. 

Zabiegi medyczne urządzeniem ICOONE® są pomocne, w następujących sytuacjach, które często występują u miłośników sportu:

1.Zlokalizowane zespoły bólowe

ICOONE® zapewnia intensywny masaż głęboko położonych mięśni, rozluźnia tkanki i uwalnia od bólu. Jest rozwiązaniem na bóle pleców, szyi oraz karku, które są spowodowanie niewłaściwą postawą ciała lub wynikają z trybu pracy (np. praca siedząca, praca wiążąca się z wieloma godzinami spędzanymi w aucie). ICOONE® także sprzyja skróceniu czasu występowania urazów i zalecany jest w czasie rekonwalescencji.

Specjalistyczny masaż ICOONE® w medycynie sportowej stosuje się również przy złamaniach, zwichnięciach i skręceniach.

2.Przygotowanie do wysiłku fizycznego

Zabieg rozgrzewa, pobudza krążenie, dzięki czemu mięśnie są lepiej dotlenione. Jest to ważne dla wszystkich, którzy chcą przygotować ciało na intensywne treningi sportowe lub zawody. ICOONE® polecamy także osobom, które od dłuższego czasu nie uprawiały sportu, a zamierzają zacząć ćwiczyć. Przeważnie wiąże się to z przeciążeniami i kontuzjami, których można uniknąć przygotowując ciało do nowych wyzwań.

3.Odnowa biologiczna

Po intensywnym wysiłku fizycznym odprowadzenie toksyn oraz zmniejszenie stanów zapalnych to podstawa. ICOONE® to najlepsza forma odnowy biologicznej. Urządzeniem ICOONE® możemy wykonywać specjalistyczny masaż, który skraca czas regeneracji ciała i jest pomocny np. przy przykurczach.