BONY PODARUNKOWE

dowiedz się więcej i spraw prezent najbliższym

Bony podarunkowe to idealny prezent dla osoby, która chce z klasą zadbać o swoją urodę i zdrowie. Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferujemy bony na dowolną kwotę. Każdy bon jest zapakowany w elegancką granatową kopertę.

BONY PODARUNKOWE
dowiedz się więcej i spraw prezent najbliższym

Bony podarunkowe to idealny prezent dla osoby, która chce z klasą zadbać o swoją urodę i zdrowie. Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferujemy bony na dowolną kwotę. Każdy bon jest zapakowany w elegancką kopertę.

BONY PODARUNKOWE
dowiedz się więcej i spraw prezent najbliższym

Bony podarunkowe to idealny prezent dla osoby, która chce z klasą zadbać o swoją urodę i zdrowie. Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferujemy bony na dowolną kwotę. Każdy bon jest zapakowany w elegancką granatową kopertę.

Jak dokonać
zakupu bonu?
Po bon zapraszamy do naszej placówki w Krzeptowie pod Wrocławiem.

Bon podarunkowy może zostać wystawiony na dowolną kwotę. Za bon zapłacisz kartą lub gotówką. Jeśli chciałbyś podarować go bliskiej osobie z myślą o konkretnych zabiegach, pomożemy określić ich wartość. Również osoba obdarowana będzie mogła skorzystać z wizyty konsultacyjnej, na której zaproponujemy zabiegi najkorzystniejsze dla jej skóry.

Regulamin sprzedaży i wykorzystania bonu podarunkowego
DLA KUPUJĄCYCH
 1. Bon podarunkowy może zostać zakupiony na miejscu w siedzibie Studia Estetyki za gotówkę lub za dokonaniem płatności elektronicznej.
 2. Bon wystawiany jest na okaziciela.
 3. Bon ma określoną wartość, na jaką opiewa, datę wystawienia oraz ważności, a także dane kontaktowe do umówienia wizyty.
 4. Bon jest ważny tylko z pieczątką gabinetu Studia Estetyki.
 5. Kupujący akceptuje fakt, że w przypadku, gdy osoba obdarowana będzie chciała wykorzystać bon na konkretną usługę, o zasadności wykonania zabiegu u pacjenta zdecyduje lekarz. Lekarz może odmówić realizacji wybranej przez pacjenta usługi medycyny estetycznej, jeśli stwierdzi, że w danym przypadku nie jest wskazana lub zagraża zdrowiu pacjenta. W to miejsce zostaną zaproponowane inne usługi starannie dobrane do stanu skóry pacjenta, by bon mógł zostać wykorzystany.
 6. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt.
 7. Bon jest ważny przez rok od zakupu, a jego data ważności nie ulega przedłużeniu, chyba że Studio Estetyki wyrazi na to zgodę w indywidualnym przypadku.
 8. Bon nie może zostać zwrócony ani wymieniony na środki pieniężne.
 9. Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubienie lub zniszczenie bonu. W przypadku, gdy kupujący uszkodzi bon, może on zostać wymieniony na nowy przy jednoczesnym zwrocie zniszczonego egzemplarza, o ile da się zidentyfikować kwotę, na jaką został wystawiony.
 10. Powyższy regulamin stanowi integralną część bonów podarunkowych Studia Estetyki Marty Rybarkiewicz. Dokonując zakupu bonu, kupujący oświadcza, iż zapoznał się z treścią tego regulaminu i go zaakceptował.
DLA OSÓB OBDAROWANYCH (OKAZICIELI)
 1. Bon ma określoną wartość, na jaką opiewa, datę wystawienia oraz ważności, a także dane kontaktowe do umówienia wizyty.
 2. Bon jest ważny tylko z pieczątką gabinetu Studia Estetyki.
 3. Wizyta mająca na celu realizację bonu musi zostać wcześniej umówiona pod numerem: 603 240 424. Podczas rezerwacji terminu należy podać wartość bonu oraz określić, z jakiej usługi będzie się korzystać.
 4. Lekarz może odmówić realizacji wybranej przez klienta usługi medycyny estetycznej, jeśli stwierdzi, że w danym przypadku nie jest wskazana lub zagraża jego zdrowiu. W to miejsce zostaną zaproponowane inne usługi starannie dobrane do stanu skóry pacjenta.
 5. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wybranych usług.
 6. Można dopłacić do bonu w celu realizacji wybranego zabiegu, który jest droższy.
 7. Po przybyciu na wizytę, przed rozpoczęciem zabiegu, należy okazać bon i przekazać go recepcji.
 8. Bon jest ważny przez rok od zakupu, a jego data ważności nie ulega przedłużeniu, chyba że Studio Estetyki wyrazi na to zgodę w indywidualnym przypadku.
 9. Ponieważ terminy w Studiu Estetyki ustalane są z wyprzedzeniem, należy dokonać rezerwacji terminu na co najmniej 2 tygodnie przed upływem terminu ważności bonu.
 10. Okaziciela obowiązują zasady dostępności terminów w Studiu Estetyki, co oznacza, że zostanie mu zaproponowany pierwszy wolny termin wizyty.
 11. Bon podarunkowy traci ważność i zostaje uznany za zrealizowany, gdy klient nie pojawi się na umówionej wizycie, chyba że odwoła ją z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem.
 12. Bon nie może zostać zwrócony ani wymieniony na środki pieniężne, nie zostaje też z niego wydana reszta, jeśli przekracza wartość wybranego zabiegu, a klient nie chce skorzystać z innej usługi lub zakupu kosmetyków.
 13. Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubienie lub zniszczenie bonu.
 14. Powyższy regulamin stanowi integralną część bonów podarunkowych Studia Estetyki Marty Rybarkiewicz. Wykorzystując bon, okaziciel oświadcza, iż zapoznał się z treścią tego regulaminu i go zaakceptował.