Oczyszczanie, złuszczanie i tonizacja to główne filary systemu Getting Skin Ready (GSR) marki ZO Skin Cosmetics, której ekskluzywne produkty możecie nabyć w Studiu Estetyki Marty Rybarkiewicz.
Tylko zdrowa skóra jest gwarancją uzyskania młodego wyglądu z użyciem zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej. Na nic botoks i wypełniacze, gdy pory są rozszerzone, a cera jest szara, zmęczona i pozbawiona blasku. Dzięki luksusowym kosmetykom do pielęgnacji domowej, możecie przygotować twarz do zabiegów upiększających i odmładzających. Wszystko to w trzyetapowym procesie pielęgnacji przeprowadzanym w domu.
Na nic botoks i wypełniacze, gdy pory są rozszerzone, a cera jest szara, zmęczona i pozbawiona blasku.

1/ OCZYSZCZANIE
To pierwszy i najważniejszy krok w pielęgnacji cery. Normalizuje skórę, usuwa powierzchowne zanieczyszczenia, odpręża, odświeża i przygotowuje na dalsze etapy pielęgnacji. Do Waszej dyspozycji mamy produkty oczyszczające dostosowane do różnych rodzajów cer. Dla cery normalnej w stronę suchej (normalna, okazjonalnie przesuszająca się) oraz suchej i uwrażliwionej przeznaczony jest Zo Skin Hydrating Cleanser, dla normalnej w stronę tłustej (tłusta, lecz bez skłonności do wyprysków) oraz tłustej i trądzikowej proponujemy Zo Skin Exfoliating Cleanser, a jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, możesz sięgnąć po Zo Skin Gentle Cleanser.
2/ EKSFOLIACJA (ZŁUSZCZANIE)
Czas na kolejny krok. Kosmetyki Zo Skin przeznaczone do eksfoliacji wspomagają proces złuszczania naskórka i usuwania martwych komórek skóry, poprawiają krążenie krwi, przygotowują skórę pod inne produkty pielęgnacyjne – dzięki temu mogą one wnikać głębiej. Do tego etapu polecamy Zo Skin Exfoliate Polish – dla cery normalnej do suchej, uwrażliwionej, normalnej do tłustej lub uniwersalnie, do wszystkich cer oraz Zo Skin Dual Action Scrub dla cery normalnej do tłustej oraz tłustej i trądzikowej.
3/ TONIZACJA
To ostatni krok, który kontroluje wydzielanie łoju przez skórę, koi ją oraz przywraca jej odpowiednie pH. W tym celu sięgnij po: Zo Skin Complexion Renewal Pads, gdy masz skórę normalną w stronę suchej lub gdy szukasz uniwersalnego kosmetyku, a także gdy masz skórę tłustą lecz bez wyprysków; Zo Skin Calming Toner, gdy Twoja skóra jest sucha i uwrażliwiona, a gdy Twoja cera jest trądzikowa lub masz problem z wydzielaniem nadmiaru sebum – Zo Skin Oil Control Pads.
Podstawą działania systemu GSR Portfolio jest synergia. Osiągamy w ten sposób normalizację funkcji skóry oraz jej zdrowie, które jest podstawą pięknej cery.
GSR to kluczowe działanie, którym możemy zapobiegać trądzikowi, zaczerwienieniom skóry, przebarwieniom pozapalnym, nierównemu kolorytowi, czy rozszerzonym porom. Więcej o kosmetykach ZO Skin przeczytasz w tym artykule.

